Státnice nechte za hlavou a vykročte pravou nohou s AMECOU!

Absolventi v2

Vítejte na AMECE!

Dovolte nám, abychom krátce představili náš portál. Jsme medici a lékaři, kteří se rozhodli vytvořit jednotnou a přehlednou databázi všech pracovních příležitostí v celé republice. Vytváříme tak konkurenci mezi nemocnicemi a ty pak přicházejí s lepšími nabídkami, než které by daly začínajícím lékařům po osobním pohovoru.

Na našem portálu naleznete širokou nabídku pracovních příležitostí a stále usilovně pracujeme na jejím rozšiřování. Vašeho hodnota na trhu práce je vysoká a proto se nespokojte jen s jednou nabídkou! Sami si vyberte kde a za jakých podmínek byste chtěli pracovat.

Vytvořte si profil a jednoduše prohlížejte, filtrujte a vybírejte podle dalších benefitů jako jsou náborové příspěvky, podpora v dalším vzdělávání, nástupní platy a mnoho dalšího.

V případě že nechcete sami aktivně hledat, ale přesto si říkáte, že by nebylo od věci, kdyby se k Vám zajímavé nabídky dostaly samy? I to AMECA zvládne. Vytvořením profilu dáváte najevo, že Vás tyto nabídky zajímají a samotné nemocnice i jiná zdravotnická zařízení se mohou začít předhánět v nabídkách, které jsou přímo šité Vám na míru. O své údaje se bát nemusíte, Váš profil je zcela anonymní až do chvíle, než se sami rozhodnete odpovědět. Pro ostatní zůstává viditelná jen Vaše specializace a lokality, ze kterých byste rádi dostávali nabídky.

 

Přijdete se k nám ještě dnes a věnujte pár minut vytvoření profilu, které je zcela zdarma.

Stručný návod naleznete zde, na nic nečekejte a vydejte se na Svou cestu!