Nabídka stáže!
1/7/2021

Nemocnice v Prachaticích rozjíždí zajímavý projekt. Chceš se dozvědět víc? Tak čti pozorně dál!


Konec srandy. Práce volá!
11/5/2021
Na poslední přednášce Vám představíme hosta, který s Vámi probere, jaké to je pracovat v zahraničí, řekneme si, jak funguje PhDr. v praxi a v neposlední řadě Vás připravíme na nástup do práce!
Nejen tyto informace Vám představí MUDr. Jan Pavel Novák ze Sekce mladých lékařů ČLK.
 

Znáte náš projekt DreamJob?
10/3/2021

Společnost AMECA byla v roce 2016 vytvořena mladými lékaři za účelem zjednodušení hledání práce jak čerstvým, tak i starším a zkušeným lékařům. Zakladatelé tohoto projektu si všimli, že se s tímto problémem potýká značné množství absolventů všech lékařských fakult, a proto je tu “Ameca, najdi svoji cestu”, jehož součástí je i tento projekt DreamJob. 


Jak našli svůj DreamJob?
30/4/2021
Připravili jsme si pro Vás krátký rozhovor s lékařkou a lékařem, kteří se přes náš projekt dostali na své nynější pracovní místo.
 

Co Tě čeká po škole? To se dozvíš 17.3. na on-line přednášce!
2/3/2021
Chtěli byste se dozvědět aktuální informace týkající se mladých lékařů v prostředí českých nemocnic a dokonce i něco málo ze zahraničí?
Máte nabiflovanou Internu, Chíru a další, ale nejste si úplně jisti, jak to bude po studiu vypadat?
 
Tak si zapište termín naší přednášky do diáře!

V dubnu pro Vás chystáme další přednášku!
29/3/2021
V průběhu dubna se můžete těšit na další přednášku na téma: Co mě čeká po škole? Probírat se bude spousta zajímavých témat, která Vám představí MUDr. Jan Pavel Novák ze Sekce mladých lékařů ČLK.
 

Vytvořte si registraci nyní!
19/2/2019

Zajímá Vás, jak jednoduše funguje celý portál AMECA? Podívejte se s námi na jednoduchý návod, jak si zde vytvořit profil a sledovat ty nejaktuálnější nabídky práce a stáží, které dost možná rozšíří Vaše obzory o budoucím uplatnění ve zdravotnictví.